Jan Grootten achter de schrijfmachine
Onze reporter heeft gelijk, het wordt wel weer tijd om een verslag of een anekdote te schrijven over wat dan ook. Voor mij minder moeilijk, want er gebeurt genoeg op de clubavond.
We hebben op onze clubavond (donderdag) een nieuwe speelster mogen verwelkomen en ook een speler die op maandag ook speelt. Meestal gaat het anders om, gaan de spelers van de donderdagavond naar de maandagavond, dit om beter te worden.
Daar naast zijn ook de team wedstrijden weer volop aan de gang met veel teams van de club, dit in de middag of avond. Alleen de samenstelling van de teams verschilt nog al eens, dit om wat voor reden ook, b.v. vakantie of werk.
Verder ben ik ook zelf druk bezig met het driebanden spel, hier trainen we elke donderdagochtend met elkaar. Dit clubje met nu 8 spelers trainen hier fanatiek met elkaar. Deze spelers zijn ook nog gedeeld in 2 teams die competitie spelen in de middag, en met trainen elkaar en dan nog een beetje toespelingen maken.
Op woensdagmiddag 9 november spelen die teams tegen elkaar er wordt nu al weken over gepraat en toegeleefd ,we zullen zien hoe dat verder gaat.
Door het vele trainen hiermee (driebanden) heb ik het zelf toch voor elkaar gekregen om aan de finale 2e klas driebanden te mogen meedoen. Dit is komende week woensdagavond 26-10, vrijdagavond 28-10 en zaterdag 29-10. Als het goed gaat en ik het niet vergeet, schrijf ik hier nog wel over.
Vanuit Schagen.
Jan Grootten

